Krzemieniecka 17, 54-613 Wrocław

Akumulatory samochodowe

Nic tak nie cieszy kierowcy jak działający bez zarzutu samochód czy motocykl. Warto zadbać o najlepszej jakości części, a w tym niezawodny akumulator, który ma ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie każdego pojazdu. Odpowiednio dobrane akumulatory samochodowe pod kątem wszystkich parametrów sprawią, że na pewno długo posłużą bez względu na porę roku.

Jak utrzymać sprawność samochodu i motocykla? Wybrać jeden z modeli bezobsługowych akumulatorów Yuasa, w których wykorzystano technologię wapniową. Dzięki nowoczesnym metodom produkcji stworzono wytrzymałe akumulatory pozwalające uzyskać maksymalną moc i jednocześnie łatwiejszy start pojazdu. Charakteryzują się wysoką odpornością na korozję, wibracje i wycieki, a dzięki solidnej podwójnej obudowie są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Akumulatory Yuasa to gwarancja długiej żywotności. Dostępne serie modeli to:

  • SILVER 3000 – przewidziane na 30 tys. rozruchów silnika i posiadające zabezpieczenia antyiskrowe i system p-poż., dostępne są modele o różnych wymiarach i pojemności od 50-95Ah,

  • SILVER 5000 – umożliwiają 50 tys. rozruchów silnika, posiadają niezbędne zabezpieczenia oraz wskaźnik naładowania, pojemność mieści się w przedziale 40-110 Ah.

Na zainteresowanie zasługują bezobsługowe akumulatory samochodowe Centra o zwiększonej mocy rozruchowej, które sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Bez problemu uruchomisz silnik pojazdu przy niskich temperaturach. Zaopatrzone są w niezbędne zabezpieczenia – dzięki przemyślanej konstrukcji można łatwo zredukować zbędne gazy. Akumulatory Centra posiadają ponadto praktyczny wskaźnik naładowania. Sprawdź, który z modeli sprawdzi się w Twoim samochodzie:

  • Centra Plus – pojemność 45-95 Ah,

  • Centra Futura – pojemność 47-100 Ah.

Zatroszcz się o swój samochód i dobierz model akumulatora najlepszej marki. Poczuj komfort jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Nie jesteśmy jedyni, ale jesteśmy najlepsi!